psychoterapia

foto

Czy masz depresję?

Czy masz depresję? Lekarze alarmują, że jedną z najgroźniejszych chorób jest dzisiaj depresja. I trzeba zgodzić się z tym - w końcu nie jest żadną tajemnicą, że w USA albo chociażby w Niemczech coraz większa ilość ludzi choruje na depresję. Można powiedzieć, iż depresja to choroba, która w zasadzie dotyka mieszkańców bogatych krajów. Różne badania głoszą, iż te osoby, które cierpią na depresję mają o wiele mniejsze szanse na dożycie.

Kategoria: psychoterapia
Dodany: 2020-03-16
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Jak stać się szczęśliwszym człowiekiem?

Jak stać się szczęśliwszym człowiekiem? Naprawdę często ludzie zastanawiają się co robić, aby być szczęśliwszą osobą. Być może kapitalnym rozwiązaniem jest to, aby udać się do psychologa? Zapewne znajdzie się w tym momencie dużo tych osób, które myślą, że akurat skorzystanie z usług wykonywanych przez psychologów tylko pogorszy nasze samopoczucie, ale prawda jest taka, że psycholog to często niemalże ostatnia deska ratunku.

Kategoria: psychoterapia
Dodany: 2020-03-15
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Czy depresję można przezwyciężyć?

Czy depresję można przezwyciężyć? Depresja jest taką chorobą z którą można, a nawet trzeba walczyć. Przecież jeżeli zlekceważymy ją, możemy później tego żałować. Gdy człowiek coś odkłada, później jest mu ciężej. W szczególności tyczy się to depresji właśnie. Lepiej zwalczać depresję na samym początku, niż w.

Kategoria: psychoterapia
Dodany: 2020-03-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Czemu psychoterapia być może być pomocna?

Czemu psychoterapia być może być pomocna? Czynnych znajdujący się sporo tzw. modalności terapeutycznych, w jakich wychowywani są psychoterapeuci tudzież istnieje parę sposobów terapii. Bez powodu na owo jaką terapię wyłonisz, pomnij, że liczy płeć nadobna na gawędy dwukierunkowej, jaka następuje zwinnie w zasadzie wtenczas, gdy usprawiedliwia się na asertywnej wymiany. Metoda zaprezentowały, iż rezultaty są lepsze.

Kategoria: psychoterapia
Dodany: 2019-05-28
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 makrofotografia co to jest